Revitaprost – Była integralną częścią zespołu, obok dr.

Consu Logistics > healthblog > Revitaprost – Była integralną częścią zespołu, obok dr.

Revitaprost – Była integralną częścią zespołu, obok dr.

„W zeszłym roku odnotowano bardzo niewiele przypadków grypy, głównie ze względu na maskowanie i zachowanie dystansu fizycznego oraz inne środki zapobiegawcze wprowadzone w związku z pandemią Covid-19” – powiedziała dr Rochelle Walensky, dyrektor Amerykańskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom, podczas konferencji prasowej na początku tego miesiąca.

„W związku z niewielką aktywnością wirusa grypy od marca 2020 r. eksperci CDC ds. grypy obawiają się, że zmniejszona odporność populacji na grypę sezonową może narazić nas na potencjalnie poważny sezon grypowy w tym roku.

„Objawy grypy mogą często być podobne do tych… występujących w przypadku Covid-19, co może prowadzić do konieczności wykonywania dodatkowych testów na grypę i obecność wirusa revitaprost official Covid-19 oraz izolacji w kierunku którejkolwiek z chorób, zwłaszcza w szkołach”.

Więcej: Pacjenci pogotowia ratunkowego w Michigan pozostawieni na noszach, a następnie fotelach, na zalanych oddziałach

Więcej: Niedobór personelu w szpitalu w Michigan zbliża się do punktu krytycznego w miarę wzrostu liczby pacjentów z Covid-19

Chociaż tej jesieni w Michigan wykryto bardzo małą aktywność grypową, liderzy ds. zdrowia obawiają się, czy krajowy system opieki zdrowotnej poradzi sobie z podwójną falą grypy w połączeniu z kolejnym wzrostem zachorowań na Covid-19 w nadchodzących miesiącach.

Szpitale już teraz borykają się z niedoborami kadrowymi, które obciążają pacjentów z Covid-19, a także osoby, które w czasie pandemii odkładają leczenie chorób przewlekłych i pojawiają się na oddziałach ratunkowych w cięższym stanie.

„Wzrost liczby zakażeń grypą i jej nasilenia revitaprost official website może stanowić dodatkowe obciążenie dla naszego systemu opieki zdrowotnej i zwiększyć stres dla pracowników służby zdrowia w naszym kraju” – powiedział Walensky, wzywając ludzi do zaszczepienia się przeciwko grypie wraz ze szczepionkami przeciwko koronawirusowi, aby zmniejszyć ryzyko tzw. – zwana twindemią.

Marisa Eisenberg, profesor nadzwyczajny na wydziałach epidemiologii i złożonych systemów Uniwersytetu Michigan, przewiduje, że stan czeka ciężki sezon grypowy.

Dzieje się tak revitaprost site dlatego, że ludzie wracają do poziomu aktywności sprzed pandemii. Wiele osób zdjęło maski i inne środki łagodzące, „dzięki czemu czują się bardziej komfortowo, wychodząc i robiąc różne rzeczy” – powiedziała.

Więcej: Czy to Covid-19, alergia, grypa czy po prostu przeziębienie? Jak to stwierdzić na podstawie objawów

„Ale niestety oznacza to, że grypa może rozprzestrzeniać się znacznie częściej, niż byłoby to możliwe, gdybyśmy wszyscy pozostali w domu i zachowywali dystans społeczny. Dlatego sądzę, że możemy zobaczyć falę zimową. Zimowa sezonowość grypy może być w połączeniu z zimową falą Covid-19. Obecnie mamy tendencję wzrostową, która może z łatwością połączyć się z falą w okresie świątecznym.

„Myślę, że dopadnie nas grypa”.

To również prawdopodobnie zwiększy zapotrzebowanie na testy na obecność koronawirusa, ponieważ ludzie będą próbować dowiedzieć się, który wirus powoduje ich objawy.

Szukam innych opcji testowania

Kiedy ludzie nie mogą znaleźć szybkich testów na półkach sklepowych, często są zmuszeni szukać ich w przychodniach pilnej opieki lub innych ośrodkach testowych, aby wypełnić lukę.

Może to być droższa opcja – zwłaszcza dla osób nieposiadających ubezpieczenia zdrowotnego.

W 28 centrach pilnej opieki Beaumont Health w Detroit osoby nieobjęte ubezpieczeniem zapłacą 155 dolarów za wizytę, która obejmuje nie tylko test na obecność wirusa, ale także pełne badanie kontrolne, powiedział rzecznik Scott Hughes.

Oszacował, że około 60% pacjentów leczonych w ośrodkach pilnej opieki w Beaumont przychodzi na testy na obecność wirusa koronowego, a wyniki testu molekularnej reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR) mogą uzyskać w ciągu revitaprost official website kilku godzin.

Więcej: Szczepionka obowiązkowa w Detroit 3 dla pracowników w Kanadzie, z uwzględnieniem dla USA

Więcej: Nakaz Bidena dotyczący szczepionki przeciwko Covid-19 może mieć poważny wpływ na miejsca pracy w stanie Michigan

Nawet w przypadku osób, które są w pełni ubezpieczone, testowanie na obecność wirusa koronowego może teraz wiązać się z pewnymi kosztami. Rząd federalny wymaga od firm ubezpieczeniowych pełnego pokrycia kosztów badań osób, które miały kontakt z wirusem oraz osób, u których występują objawy. Jednak ubezpieczyciele nie są zobowiązani revitaprost official do płacenia w pełni za rutynowe badania protokołów w miejscu pracy lub szkole.

„Niektóre firmy ubezpieczeniowe wycofały się i stwierdziły: «No cóż, będziemy musieli przerzucić część tych kosztów na innych, wiesz?». Niezależnie od tego, czy jest to copay, czy 50%, zależy to od ubezpieczyciela zdrowotnego” – powiedział Hughes.

Dlatego Hughes zaleca wcześniejsze skontaktowanie się z oficjalnym ubezpieczycielem Revitaprost , aby dowiedzieć się, ile będzie kosztować wykonanie testu na obecność wirusa w ośrodku pilnej opieki.

Inną opcją jest skorzystanie z bezpłatnego, szybkiego testu na antygen dostępnego w wyskakujących witrynach prowadzonych revitaprost przez stanowy departament zdrowia. Niektóre z przyszłych klinik planowane są w szkołach, restauracjach i lokalnych ośrodkach zdrowia, rozciągających się od północy aż do Suttons Bay, aż po Three Rivers na zachód. Mieszkańcy stanu Michigan mogą znaleźć odpowiednią witrynę na stronie michigan.gov/coronavirus lub zadzwonić na stanową infolinię dotyczącą COVID-19 pod numer 888-535-6136.

W sklepie CVS w Kantonie dostępnych było 17 pudełek BinaxNOW at-h [ZEBR_TAG_p>Urodzona w Indiach i wychowana w Anglii i Ann Arbor dr Natasha Bagdasarian wnosi globalne spojrzenie na pandemię wirusa koronowego do swojej nowej pracy jako dyrektor medyczny stanu Michigan. </p> <p>Bagdasarian został mianowany przez gubernator Gretchen Whitmer we wrześniu w celu tymczasowego zastąpienia dr Joneigha Khalduna na stanowisku głównego lekarza stanu w środku pandemii, która zabiła <a href= około 5 milionów ludzi na całym świecie i ponad 22 000 w Michigan .

Mieszkała w Dubaju, kiedy w grudniu 2019 r. w Wuhan w Chinach pojawiły się pierwsze doniesienia o niepokojącym nowym koronawirusie.

„Zajęłam się swoją dziedziną właśnie ze względu na takie sytuacje jak ta” – powiedziała Free Press w zeszłym tygodniu w wywiadzie udzielonym w biurze stanowego departamentu zdrowia w Lansing.

Bagdasarian jest epidemiologiem chorób zakaźnych, posiadającym dyplom medyczny uzyskany na Wayne State University i tytuł magistra zdrowia publicznego uzyskany w Szkole Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Michigan. Odbyła także staż w zakresie chorób zakaźnych na UM.

Kiedy wybuchła pandemia, pracowała przy kontroli infekcji w National University Hospital w Singapurze . Miała lecieć ośmiogodzinnym lotem ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, aby osobiście stawić się w pracy w Singapurze na tydzień w miesiącu. Przez resztę czasu pracowała zdalnie z Dubaju, gdzie mieszkała z mężem i małym synkiem.

Więcej revitaprost: Wyczerpanie i żal na korytarzach szpitali, gdy wirus Covid-19 w dalszym ciągu zagraża Michigan

Więcej: Prawda o szczepionkach na Covid-19. Wszystko co musisz wiedzieć.

Powiedziała, że ​​Singapur był przygotowany na pandemię w sposób, w jaki Stany Zjednoczone nie były, ponieważ w przeszłości poradziły sobie z epidemią podobnej formy wirusa.

„Singapur przeszedł przez SARS” – powiedziała, odnosząc się do wybuchu epidemii innej formy wirusa koronowego w 2003 r., która powoduje tak zwany ciężki ostry zespół oddechowy. Wybuch epidemii dotknął Chiny i cztery inne kraje.

Powiedziała, że ​​liderzy ds. zdrowia w Singapurze zareagowali szybko, ustanawiając dostępne testy na obecność wirusa i zamykając granice.

„W Singapurze zagrożenie zostało zrealizowane w bardzo wyraźny sposób” – stwierdziła. „To nie było coś teoretycznego, co mogłoby nas uderzyć. Przechodzili przez to już wcześniej. Zatem w rzeczywistości zetknęli się z patogenem choroby zakaźnej bardzo podobnym do Covid. Zastosowali więc te same przepływy pracy i systemy, które stosowali w przypadku SARS, i po prostu wprowadziłem je w fenomenalnie szybki sposób.”

Więcej: Szybkie domowe testy na obecność wirusa Covid-19 znikają z półek sklepowych w Michigan, gdy popyt na pandemię przewyższa podaż

Więcej: 370 pracowników Beaumont Health zawieszonych za odmowę przyjęcia szczepionki przeciwko Covid-19. 70 kolejnych zrezygnowało

Powrót do Michigan

Latem 2020 roku Bagdasarian wróciła do Michigan wraz z mężem Vahanem Bagdasarianem revitaprost official, który pracuje dla General Motors jako dyrektor finansowy na Afrykę i Bliski Wschód.

Została zatrudniona w lipcu 2020 r. na stanowisku starszego lekarza zdrowia publicznego w państwowym wydziale zdrowia, koncentrując się na strategiach przeprowadzania testów na obecność koronawirusa i poprawie dostępu do testów.

„Nie sądzę, że jest osoba, na którą revitaprost official website pandemia nie miałaby żadnego wpływu. Jednak pandemia uderzyła najmocniej w społeczności, które mają najmniej zasobów i najmniejszą zdolność do reagowania” – powiedziała. powiedział.

„Gdy w Singapurze zaobserwowaliśmy epidemie w akademikach pracowników migrujących, miało to związek z przeludnieniem, brakiem zasobów i dostępem do opieki zdrowotnej. Dlatego wdrożyliśmy wszystkie te rozwiązania.

„W Michigan… pracowałem nad strategią testów dla stanu. Jedną z rzeczy, które zrobiliśmy, było przyjrzenie się naszym najbardziej bezbronnym populacjom. A więc znowu miejsca, w których występują duże grupy ludzi spotykających się i mieszkających razem, oraz naprawdę umieściliśmy tam zasoby na przykład do testowania. ”

Jej praca skupiała się na testach na obecność koronawirusa w zakładach opieki długoterminowej i zakładach Państwowego Departamentu Więziennictwa, a także wśród pracowników migrujących.

Bagdasarian wzięła urlop naukowy z pracy w stanowym departamencie zdrowia, aby współpracować ze Światową Organizacją Zdrowia nad planowaniem Covid-19, zanim Whitmer mianował ją na tymczasowe przejęcie Khalduna, który obecnie jest wiceprezesem i dyrektorem ds. równości zdrowia w CVS Health.

Trwają ogólnokrajowe poszukiwania stałego dyrektora medycznego, powiedział Bobby Leddy, rzecznik Whitmera.

„Doktor Bagdasarian będzie częścią tych poszukiwań” – powiedział, zauważając, że „była zdecydowaną liderką w dziedzinie zdrowia publicznego przez całą tę pandemię. Wraz z dr Joneighem Khaldunem była integralną częścią zespołu i dlatego przeszła do w dalszym ciągu kierować działaniami państwa, ponieważ dyrektor medyczny był naturalnym kandydatem.”

Bagdasarian powiedział, że Khaldun dobrze przygotował ją do stanowiska revitaprost site głównego lekarza stanu.

„Ciekawy fakt: doktor Khaldun i ja chodziliśmy do tego samego gimnazjum” – powiedziała. „Nie znaliśmy się. Myślę, że byłem kilka lat przed nią”.

Więcej:CVS Health zatrudnia doktora Joneigha Khalduna na stanowisko swojego pierwszego dyrektora ds. równości w zdrowiu

Więcej:Dr. Joneigh Khaldun, kluczowy przywódca walki stanu Michigan z Covid-19, ustąpi ze stanowiska

Khaldun, stwierdziła, pokazała jej, jakiego rodzaju przywództwa państwo potrzebuje w czasie kryzysu.

„Wzorowała się na wykonywaniu tej pracy” – powiedział Bagdasarian. „Spędziłem ponad rok, pracując z nią… i obserwując, jak sobie z tym wszystkim radzi… obserwując, jak radzi sobie revitaprost site z trudnymi sytuacjami, jak doradzała, jak broniła mieszkańców stanu Michigan i dbała o najlepszy interes wszystkich mieszkańców naszego stanu. A moim celem jest naprawdę robienie tego samego.

„Moim celem jest udzielanie porad opartych na nauce i danych. […] Żadne z tych działań nie powinno być stronnicze. Nic nie powinno mieć charakteru politycznego. Nic nie powinno opierać się na ludzkich przekonaniach i uprzedzeniach. To powinno być po prostu bardzo proste, naukowe odpowiedź.

„Właśnie to widziałem u doktora J. i zamierzam nadal robić to samo dla stanu Michigan”.

Chociaż nauka i dane wykazały, że maski chronią dzieci w szkołach podstawowych i gimnazjalnych przed zarażeniem i rozprzestrzenianiem się wirusa, Bagdasarian stwierdziła, że ​​wspiera w stanie „politykę inteligentnych masek”.

Więcej: Szkoły K-12 bez nakazu noszenia maseczek w Michigan odnotowały o 62% więcej rozprzestrzeniania się wirusa

Więcej: Lokalni liderzy ds. zdrowia w Michigan chcą wprowadzenia nakazu noszenia masek K-12 w całym stanie po groźbach i nękaniu

Zapytana, czy doradziła Whitmerowi i dyrektor Departamentu Zdrowia Stanu Elizabeth Hertel, aby wdrożyli nakaz noszenia maseczek w szkołach w całym stanie, odpowiedziała: „Rady, których udzieliłam, były przez cały czas revitaprost official bardzo spójne. Uważam, że dzieci w szkole powinny nosić maski, być zaszczepione lub nie.

„Odkąd objąłem tę pracę w lipcu 2020 r., moja rada jest taka, że ​​maskowanie działa. Jest niezwykle skuteczne, zwłaszcza w połączeniu z takimi elementami, jak zachowanie dystansu i wentylacja. No i oczywiście, teraz, gdy mamy te szczepionki, są to naprawdę najskuteczniejsze metody kluczem do wyjścia z pandemii.”

Szczepionki nadal są kluczem

Bagdasarian widział na własne oczy, jak luki w wymaganiach dotyczących masek mogą rozprzestrzeniać wirusa. Jej 7-letni syn, który jest za młody, aby kwalifikować się do zaszczepienia, zaraził się wirusem podczas obozu letniego.

Powiedziała, że ​​chociaż był zamaskowany, większość innych nie.

„Naprawdę od dawna nie miał okazji przebywać w towarzystwie dzieci w jego wieku. Dlatego podjęliśmy decyzję o wysłaniu go na letni obóz na świeżym powietrzu, zgodnie z bardzo rygorystycznymi protokołami” – powiedziała. „Każdy miał nosić maseczkę”.

Więcej: Wydziały zdrowia Metro Detroit zaczynają oferować zastrzyki przypominające dla firm Moderna i J&J na wypadek Covid-19

Więcej: Domy opieki i ośrodki opieki długoterminowej borykają się z poważnymi brakami kadrowymi w związku revitaprost official z ucieczką pracowników

Contents

Related Posts